Δημοφιλείς αναρτήσεις

Σάββατο, 3 Μαΐου 2014

Πρώτος και πλήρης ο συνδυασμός του ΓΙΑΝΝΗ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ


Σήμερα 3-5-2014 το πολυμελές πρωτοδικείο Φλώρινας ανακήρυξε τους συνδυασμούς των υποψηφίων του Δήμου Φλώρινας για τις δημοτικές εκλογές. Ο μόνος συνδυασμός που είναι πλήρης και έχει υποψηφίους σε όλα τα τοπικά διαμερίσματα τελικά είναι ο συνδυασμός ΑΝΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΟΡΕΙΑ το Δημάρχου Γιάννη Βοσκόπουλου, του οποίου σας παραθέτουμε και τα ονόματα παρακάτω.

 ΔΗΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
 Όνομα συνδυασμού
¨ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΟΡΕΙΑ¨
    Υποψήφιος Δήμαρχος
ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΖΗΣΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΤΩ ΚΛΕΙΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΣΑΒΒΑ
2)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
3)
ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
του
ΠΑΥΛΟΥ
4)
ΙΟΡΔΑΝΟΥ
ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
του
ΠΑΥΛΟΥ
5)
ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6)
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΦΟΡΟΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΓΑΖΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
3)
ΓΩΓΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
4)
ΔΡΑΚΟΥ
ΣΟΦΙΑ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6)
ΚΟΣΜΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
7)
ΜΑΓΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
8)
ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΠΑΥΛΟΥ
9)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΗΛΙΑ
11)
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12)
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2)
ΓΚΕΛΕΒΙΤΣΗ
ΦΑΝΗ
του
ΠΕΤΡΟΥ
3)
ΜΑΒΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4)
ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
5)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
6)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΣΩΚΡΑΤΗ
7)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΟΥΖΑΝΑ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  (ΑΡΗΣ)
του
ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2)
ΓΑΪΓΑΝΗ  ΤΙΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  (ΓΙΩΤΑ)
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3)
ΓΙΟΣΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4)
ΓΚΟΓΚΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ  (ΤΕΟ)
του
ΣΥΜΕΩΝ
6)
ΔΟΥΜΤΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7)
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ  (ΚΙΚΗ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ  ΠΟΛΠΑΤΖΗ
ΣΟΦΙΑ
του
ΘΕΟΧΑΡΗ
9)
ΖΑΕΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10)
ΖΙΟΥΠΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11)
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12)
ΙΩΑΝΝΑΚΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13)
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΖΗΣΗ
14)
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ  (ΑΚΗΣ)
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15)
ΚΑΡΡΑ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ
16)
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17)
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18)
ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΠΕΡΙΚΛΗ
20)
ΛΑΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21)
ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ
ΕΛΕΟΥΣΑ  (ΛΟΥΣΗ)
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22)
ΛΟΥΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΤΡΑΪΑΝΟΥ
23)
ΜΑΡΚΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24)
ΜΙΧΟΥΛΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΜΙΧΑΗΛ
25)
ΜΟΥΣΙΟΥ  ΜΥΛΩΝΑ 
ΟΛΓΑ
του
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
26)
ΝΑΤΣΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
27)
ΟΥΛΙΑΡΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
28)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
30)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΖΑΡΟΣ
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
31)
ΠΕΪΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
32)
ΠΕΪΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
33)
ΣΕΡΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34)
ΣΙΠΚΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35)
ΤΑΤΣΙΔΗΣ
ΚΟΣΜΑΣ
του
ΦΩΤΙΟΥ
36)
ΤΣΕΛΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ  (ΝΤΕΝΙΚ)
του
ΠΑΥΛΟΥ
37)
ΤΣΟΡΜΠΑΡΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ  (ΑΚΗΣ)
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΔΕΜΙΡ
ΕΥΑΓΓΕΛΗ  (ΒΙΒΗ)
του
ΠΑΥΛΟΥ
2)
ΗΛΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΠΕΤΡΟΥ
3)
ΛΟΝΔΡΑΚΗ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΓΑ
του
ΑΝΕΣΤΗ
4)
ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ   ΙΝΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΗΛΙΑ
5)
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6)
ΠΟΛΟΖΙΑΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7)
ΠΥΡΖΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9)
ΤΣΑΪΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
του
ΘΕΟΦΑΝΗ
10)
ΤΣΟΥΛΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11)
ΤΣΟΥΜΙΤΑ 
ΕΥΑΝΘΙΑ
σύζυγος
ΣΤΑΥΡΟΥ
12)
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ - ΦΙΛΩΤΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΗΛΙΑ
ΑΛΕΞΙΑ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2)
ΝΙΤΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ
                                       ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΚΟΥΣΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΤΕΜΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
του
ΠΑΝΤΙ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΑ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΣΥΜΕΩΝ
2)
ΓΙΑΝΚΟΥΛΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΩΝΩΝ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΡΕΤΗ
του
ΣΥΜΕΩΝ
2)
ΜΠΑΛΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
ΦΑΝΗ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
2)
ΔΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4)
ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΣΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ
του
ΗΛΙΑ
2)
ΤΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΙΩΣΗΦ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΛΕΙΝΩΝ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2)
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΣΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΜΙΣΣΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
2)
ΣΟΥΛΙΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΔΕΛΚΟΥΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
2)
ΔΟΥΜΤΣΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3)
ΔΟΥΜΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΠΑΥΛΟΥ
4)
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΙΟΥΛΙΑ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΤΡΑΠΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΑΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΓΙΩΣΗΣ
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
2)
ΜΑΪΝΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
3)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΥΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΛΟΥΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΣΤΑΥΡΟΥ
2)
ΓΚΩΓΟΥ
ΕΛΠΙΝΙΚΗ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
3)
ΛΙΟΥΜΑΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4)
ΜΑΛΛΙΝΟΣ
ΘΩΜΑΣ
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΚΥΡΚΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2)
ΤΣΙΟΥΛΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
του
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΘΝΙΚΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ
του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2)
ΣΦΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΤΡΑΪΑΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΤΕΑΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
2)
ΠΕΣΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3)
ΤΖΩΤΖΗ
ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
4)
ΤΣΟΤΣΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΛΕΙΝΩΝ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
του
ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2)
ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4)
ΣΙΟΥΓΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
του
ΖΗΣΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΑΔΟΡΡΑΧΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΣΙΩΜΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΣΙΩΜΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΚΟΣΚΟΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
του
ΑΒΡΑΑΜ
2)
ΛΑΒΑΣΙΔΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΤΕΡΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΩΝ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΣΠΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΑΣΠΡΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΩΝ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΓΚΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2)
ΜΗΤΟΓΛΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3)
ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4)
ΤΑΣΟΜΗΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
του
ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΝΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΤΡΑΪΑΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΤΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
του
ΞΑΝΘΟΥ
2)
ΒΙΔΙΝΗ
ΦΑΝΗ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3)
ΖΕΜΠΕΡΙΔΗΣ
ΑΔΑΜ
του
ΓΑΒΡΙΗΛ
4)
ΜΗΝΑ
ΣΤΕΛΛΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΚΑΜΠΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
του
ΘΕΟΧΑΡΗ
2)
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΒΡΑΑΜ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΕΥΓΕΝΙΑΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΜΙΧΑΗΛ
2)
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΛΕΩΝΙΔΑ
2)
ΚΟΠΑΤΣΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΤΡΑΪΑΝΟΥ
3)
ΤΟΤΙΝΗ
ΕΙΡΗΝΗ
του
ΠΑΣΧΑΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΚΑΥΚΑΣΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΓΙΑΛΑΜΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΤΣΟΛΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΑΧΙΛΛΕΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΑΚΙΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗ
ΜΑΡΙΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2)
ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3)
ΠΑΡΑΣΧΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4)
ΤΣΙΛΙΓΓΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
του
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΒΡΑΝΤΣΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
2)
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΗΛΙΑ
2)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΠΑΓΙΑΝΝΗ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΓΑΖΕΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2)
ΓΑΖΕΑΣ
ΖΗΣΗΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3)
ΓΡΟΣΔΑΝΗ
ΚΑΤΙΝΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4)
ΣΟΛΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΟΡΕΙΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΜΠΟΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΑΪΑΝΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΣΥΜΕΩΝ
2)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3)
ΚΩΤΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4)
ΤΑΦΙΛΗ
ΕΛΕΝΗ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΜΠΑΓΙΑΜΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΠΟΤΑΜΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΝΑΣΤΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΠΕΤΡΟΥ
ΣΠΥΡΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
3)
ΡΟΜΠΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
του
ΠΕΤΡΟΥ
4)
ΣΑΜΠΑΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΗΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΚΩΤΣΟΥ
ΣΥΜΕΩΝ
του
ΠΑΝΤΕΛΗ
2)
ΠΑΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΛΙΟΥΛΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΠΕΤΡΟΥ
4)
ΤΣΑΚΜΑΚΗ
ΖΩΗ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΠΙΑΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΒΕΡΓΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2)
ΣΚΕΝΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
3)
ΣΤΡΕΖΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΠΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΣΤΑΚΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΧΑΡΙΛΑΟΥ
2)
ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
του
ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΑΣ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΝΙΤΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2)
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2)
ΣΑΚΟΥΛΕΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΠΑΥΛΟΥ
3)
ΤΕΓΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΑΧΙΛΛΕΑ
4)
ΤΣΙΚΑ
ΕΡΜΕΙΑ
του
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΒΕΛΛΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
2)
ΚΑΝΤΖΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3)
ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4)
ΧΑΡΑΒΙΤΣΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΥΔΡΟΥΣΣΗΣ
                                                 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2)
ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ
                                                  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
Αύξ.Αρ. Υποψηφίου
Επώνυμο
Όνομα

Πατρώνυμο (Γενική)
1)
ΒΑΣΣΙΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ
2)
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
του
ΒΙΚΤΩΡΑ
3)
ΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
4)
ΡΑΔΙΜΙΣΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16 σχόλια:

  1. Τζάμπα τις κάσες ουίσκι που ήπιαν η κομπανία του Στάθη και έλεγαν ότι έχουν ποιο πολλούς υποψήφιους από τον ΒΟΣΚΟ. Τελικά ο ΒΟΣΚΟΣ έχει 199 και ο Σταθίκαν 198

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  2. kai malista o voskopoylow exei se ola ta xoria

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  3. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  4. Προβλεπω νικη βοσκου πρωτη κυριακη με 85%

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  5. MΠΑΑΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 50% ΘΑ ΕΙΝΑΙ, ΠΑΡΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ 42% ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ...

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  6. Mε αριθμητική ανάλυση των ποσοστών των υποψηφίων επί του τοπικού ποσοστού του πληθυσμού στον οποίο είναι κατανεμημένοι αυτοί που λείπουν από το συνδυασμό του Στάθη: πχ κάτω Καλλινίκη κανένας -100%, Κάτω Κλεινές 2-1 = -50% κλπ εξάγεται με βεβαιότητα -22,85% πίσω σε εκλογικά ποσοστά ο συνδυασμός του Στάθη, αν οι 2 συνδυασμοί πάρουν το 70% εκλογικού σώματος και -16, 25% αν έπαιρναν το 100%.
    Αυτό μεταφράζεται σε ποσοστά 47-49% για τον συνδυασμό του Δημάρχου και εκλογή από την πρώτη Κυριακή, μιας και θέλει 42%.
    Ο συνδυασμός του Στάθη θα κυμαίνεται μεταξύ 23% και 27%, ο συδυασμός του Αργυριάδη από 17% έως 20% , ο συνδυασμός του Γκέκτση 5-7% και ο συνδυασμός του ΚΚΕ 4-6%

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  7. η εκλογή από τον α γύρο θέλει 50% ο νόμος δεν άλλαξε!!!το παίζετε και εκλογολόγοι νούμερα ε νούμερα!!!

    ΑπάντησηΔιαγραφή
    Απαντήσεις
    1. πως και δημοσιευθηκε σχόλιο που είναι κόντρα στις απόψεις των παραπάνω απορώ..απο το πρωι είναι που σχολίασα κάτι και ακόμα να εγκριθεί μα τόσο μάγκες πια....?????????????

      Διαγραφή
  8. KAI TO 50% ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ, ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ, ΑΜΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΙ Η ΤΗΛΕΘΕΡΜΑΝΣΗ

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  9. ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΜΑΓΚΕΣ,Ο ΒΟΣΚΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΒΟΡΕΙΟΚΟΡΕΑΤΙΚΑ ΠΟΣΟΣΤΑ,ΕΙΝΑΙ Ο ΚΙΜ ΓΙΟΝΓΚ ΒΟΣΚΟΣ.

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  10. http://www.aftodioikisi.gr/dimoi/stop-eos-to-2016-gia-tis-proslipseis-ie-kai-de-stous-ota
    ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙ.

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  11. ΤΣΟΥΣΚΑ ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΤΟΥ ΜΑΝΗ ΣΤΑΘΑΚΗ , ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΧΑΡΜΑΝΗΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  12. To κόμπλεξ του Φιλωτιανού Στρατάκη απέναντι στην Φλώρινα δεν έχει όριο.
    Εβγαλε τη χολή του την ίδια ώρα που εγκαινιαζόταν η τηλεθέρμανση

    ΑπάντησηΔιαγραφή
  13. Λύσαξαν λύσαξαν αλλά δεν έμεινε τι άλλο νο πούνε.
    κι έρχεται η ώρα της πραγματικότητας για το μνημονιακό σαμαροβενιζελικό φθαρμένο συναπάντημα

    ΑπάντησηΔιαγραφή